De rapper en zanger worden opnieuw aangeklaagd voor de vechtpartij in een nachtclub in New York die zij een paar weken geleden hebben veroorzaakt.
© Getty Images
woensdag, 22. augustus 2012
Naast Entertainment Enterprises, klaagt nu ook het mannelijke model Romain Julien, de rapper en zanger aan. Hij is namelijk gewond geraakt toen er ruzie in de club uitbrak tussen de twee celebs. Toen Chris Brown en Drake met elkaar op de vuist gingen deed de hele club gezellig mee. Romain heeft een doorgesnede pees in zijn rechterhand en meerdere wonden in zijn gezicht door rondvliegend glas.
Het model beweert ook dat Chris aanstichter van het gevecht met Drake was. De twee hebben beide iets met Rihanna gehad en dit zou de aanleiding van het gevecht zijn.
Wij zijn benieuwd hoeveel mensen er nog meer het vechtende duo voor de rechter sleept.
Commentaar