Celebs die je moet volgen op Snapchat

20 mei 2016
Als je wil weten hoe de celebs écht leven, dan moet je beginnen met ze te volgen op Snapchat. Of het nou om de nieuwe haarkleur van Kylie Jenner gaat, of om de kleedkamer van One Direction, je bent VIP op Snapchat. We hebben een lijst voor je samengesteld van de celebs met usernames die je móet volgen. You're welcome!
-
5 Seconds of Summer - WeAreFiveSOS
Ariana Grande - Moonlightbae
Arnold Schwarzenegger - arnoldschnitzel
Austin Mahone - YungMahone
Avicii - TimBling
Becky G - BeckyGOfficial
Bella Hadid – Babybels777
Calvin Harris - calvinharris
Charlotte Crosby – clc_17
Chloe Ferry – chloe1ferry
Chris Brown - Bpchrisbrown
Chrissy Teigen - ChrissyTeigen
Cody Simpson - AussieMuso
Diplo - Diplo
DJ Khaled – djkhaled305
Ed Sheeran - teddysdaytoday
Ellen - Ellen
Fetty Wap - fettywap1738
Fifth Harmony - FifthHarmony
Gaz Beadle – gaz2270
Gigi Hadid - DoubleGiForce
Hailee Steinfeld - Haiz
Hailey Baldwin – Haileybisboring
Hilary Duff - ohheyhilary
Holly Hagan – HollyHagan1
Jake Miller - JMillerMusic
Jason Derulo - derulo_jason
Jamie Foxx - iamjamiefoxx
Jared Leto – JaredLeto
Jennifer Lopez - jlobts
Jessica Alba – jessicamalba
Joe Jonas – joseadam
John Mayer - johnthekangaroo
Justin Bieber - rickthesizzler
Kate Hudson - khudsnaps
Kim Kardashian - KimKardashian
Kendall Jenner - KendallJenner
Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl
Lady Gaga - ladygaga
Little Mix – Littlemix_offic
Lou Teasdale - LouTeasdale
Macklemore & Ryan Lewis - mackandryan
Martin Garrix - martingarrix
Meghan Trainor – Mtrainor22
Miley Cyrus - mileycyrus
Niall Horan - Niallhoran
Nick Jonas – JickNonas
Nicole Richie - itsnikkifresh
One Direction - onedirection
Paris Hilton - Realparishilton
Pia Mia - princesspiamiap
Ruby Rose - rubyrose
Rihanna – Rihanna
Rixton - rixtonofficial
Selena Gomez - SelenaGomez
Shawn Mendes – ShawnMendes1
Skrillex - skrilloo
Snoop Dogg – snoopdogg213
The Weeknd - xo.official
Tori Kelly - Koritelly
Trey Songz - treysongz
Tyga - lamboluxury
The Vamps - Vampssnap
Vanessa Hudgens - gypsybanessa
Victoria Justice – victoriajustice
Zayn Malik - Zayn
Zedd - Zedd
Zendaya - zendaya_96

laatste nieuws

RIP

Nieuws

Ronnie Flex grote winnaar Spotify jaarlijst 2015

Nieuws

Nieuwe | The Weeknd

Nieuws

'Naaktzwemmen was gewoon leuk'

Nieuws

Eerste 8 minuten zien van de première? Right here baby.

Nieuws

Black hair dó care: biebs moet het opnemen voor Kylie

Nieuws

Boef is weer VRIJGEZEL!

Nieuws

Martin Garrix feest met Kendall Jenner!

Nieuws