Sean ‘Diddy’ Combs heeft al aardig wat geld verdiend met zijn eigen vodka merk ‘Cîroc’ en nu gaat hij een eigen tequila merk op de markt brengen. Hij is helemaal naar Mexico afgereisd op zoek naar de beste tequila ter wereld.
Tijdens een interview waar hij reclame maakt voor zijn eigen vodka merk, vertelt de rapper en ondernemer over zijn nieuwe project. “Er is niet echt één soort tequila waar ik van hou en ik ben vaak in Mexico. Het komende jaar ga ik de strijd aan met John Paul (Jones DeJoria), de eigenaar van Patrón.” Patrón is het bekendste tequila merk uit Mexico.
Diddy is heel zeker van zijn zaak, zijn tequila die hij gaat maken met een expert, wordt de beste in de industrie. Over zijn strijd met DeJoria zegt hij: “Ik daag hem uit om te kijken wie de beste, de zachtste en de meest authentieke tequila ter wereld maakt.”
Diddy creëert wel hoge verwachtingen. Wij zijn benieuwd of de rapper dit allemaal waar kan maken. Wat denk jij?
Copyright : MTV Redactie